Menu

طراحی آوانت فلورینگ

پارکت لمینت کامپوزیتی ضد آب Signature شرکت Avant شامل مجموعه ای از پانل های کامپوزیت با کیفیت بالا است که پای طبیعت زیبا و چشم نواز را به طراحی داخلی شما باز می کند بدون اینکه نیازی باشد همانند طبیعت پیوسته از آن مراقبت به عمل آورید. صیقل دادن و برق انداختن را به خاطره ها بسپارید. دیگر نیازی نیست با ساییدگی ها، خراشیدگی ها لکه ها ، خاکه ها و پوسته پوسته شدن ، رنگ پریدگی ها، کپک زدگی ها یا موریانه ها سر و کله بزنید. این پارکت ها برای طیف گسترده از کاربردها مناسب می باشند. از مراکز اقامتی گردشگری گرفته تا سالن های ترابری و حمل و نقل، از مراکز تجاری گرفته تا منازل مسکونی، از فروشگاه ها گرفته تا فضاهای آموزشی و تجهیزات دریایی. هیچ پارکت و یا لمینت با این دامنه کاربری گسترده و با دوامی همانند پارکت کامپوزیتی ضد آب Signature شرکت Avant نخواهید یافت.


پارکتی که تمامی محدودیت ها را از میان برداشته است.پارکت لمینت کامپوزیتی ضد آب Signature شرکت Avant از یکسری ویژگی های محافظتی از قبیل قدرت تحمل فشار بسیار بالا و مقاومت بالا در مقابل فرسودگی، مقاومت بالا در مقابل آتش سوزی ، مقاومت در برابر خراشیدگی ، مقاومت در برابر مواد شیمیایی فرار، یک لایه اصطکاک و جنس مواد صددرصد ضد آب برخوردار است تا اطمینان حاصل شود که کفپوش شما همیشه زیبا و چشم نواز باقی خواهد ماند.بــنابــراین به علت نصب سریع ، تمیزکـــاری را راحت می کند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های قبوض حامل های انرژی می گردد.
پارکت لمینت کامپوزیتی ضد آب Signature شرکت Avant از جنس بافت بسیار متنوعی از قبیل چوب غان، ساج، بلوط، کاج و نمونه های دیگر برخوردار است که دامنه انتخاب شما را گسترده تر می سازد.


پای زیبایی را به همه جا باز کنید.